Pregled
Specifikacija
AT080TN03 V.A

AT080TN03 V.A Osnovni podatki
| Panel Model | AT080TN03 V.A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN03 V.A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -30 ~ 85 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 85 °C |
AT080TN03 V.A Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 116 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Utež | 241.4g (Typ.) |
| Površina | Antiglare |
| Aktivno območje | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 180.1×103.4 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 192.8×116.9 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 6.4±0.3 mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AT080TN03 V.A Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 200 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bela variacija | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
AT080TN03 V.A Elektronska funkcija
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Skupna poraba energije | 2.05W (Typ.) |
| Časovni nadzornik (T-CON) | Need external T-CON |
AT080TN03 V.A Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 3S9P |
| Oblika žarnice | Array |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| Napetost luči | 9.9/10.5V (Typ./Max.) |
| Trenutna svetilka | 180mA (Typ.) |
| Svetilke porabe energije | 1.782W (Typ.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Svetilka za voznika | No |
AT080TN03 V.A Signalni vmesnik
| Kategorija signala | TTL |
|---|---|
| Razred signala | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vhodni tok za panel | 4.0/25.0/0.2/|-0.2|mA (Typ.)(ICC/IAVDD/IGH/IGL) |
| Poraba energije plošče | 268mW (Typ.) |
| Napetost za prikazne signale | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Vrsta vmesnika | FPC |
